PROXIMITY s novým basákem

Vážení přátelé,
chceme Vám představit nového člena na postu basisty Rozyho, kterého můžete znát z kapel Attack the Hero nebo Lili Vilit. Rozy s námi odehrál již první koncert na Metal Festu v Plzni. PROXIMITY jsou tedy opět v pánské sestavě.
Rozy1
Naše původní Nikol se momentálně rozhodla více věnovat osobní kariéře. Takže ji děkujeme za spolupráci a přejeme hodně štěstí!

Mattoni Hvězda Internetu 2016

Vážení a milí PROXIMITY fans,

zapojte se do soutěže MATTONI HVĚZDA INTERNETU 2016. Podmínkou účasti v hlasování je ověřený profil hlasujícího na sociální síti Facebook a potvrzení bezpečnostních podmínek při vstupu do hlasování. V kategorii METAL/HC nebo pod písmenem P najdete i PROXIMITY s klipem Playing God. Tak nám dejte vědět koho jsme vyfasovali ve vašem duelu 🙂 Díky za Vaše hlasy.

Vaši PROXIMITY

hvezda

PROXIMITY jako support TRIVIUM (USA)

Vážení a milí PROXfans,
už máte vymyšlený prázdninový program? Pokud ještě ne, máme pro Vás několik Proxtipů!

Ve středu 29. 6. 2016 se v pořadu CZECHBLADE na TV REBEL představí kapely, které zahrají na letošním ročníku festivalu Masters of Rock. Za Proximity se můžete těšit na klip ke skladbě Breathing Anger z prostředí Proxzkušebny pocházející z dílny našich kamarádů Karla Rajtory a Veroniky Dvořákové. Jejich další uměleckou tvorbu včetně té pikantnější sledujte zde (Miss Mars & Mr. Click). Nezapomeňte se dívat!

Posledních pár kusů debutového CD ZERO POINT je k dostání v metalovém e-shopu METALGATE. Kdo ještě nemáte, tak si pospěšte! CD do každé rodiny. Děkujeme za podporu.

A to nejlepší na závěr – již tento pátek 1. 7. 2016 budeme mít možnost zahrát si v pražském Rock Café před americkou heavy metalovou kapelou TRIVIUM! Doufáme, že dorazíte v hojném počtu, moc se na Vás těšíme.

Vaši Proximity
Trivium_Proximity