1. 7. 2014 / CIRKUS CLOWNS REVEL 2

Vážení a milí fans,
Děkujeme za pozitivní ohlasy na singl Playing God. Děláte nám velkou radost! My Vám za to můžeme sdělit, že pokračování nahrávání alba je v plném proudu a že každý nový song bude trochu jiný 🙂
Letní festivalová sezona začala a my se můžeme tešit na setkání s Vámi třeba na motorkářském cirkusu v Mostě na Resllu, kde vystoupíme společně s kamarády EGOTRIP a GREEN DAY rev.
Oba kytaristé také připravují SCHECTER workshopy a již tento pátek 13.6.2014 se s nimi můžete setkat v AUDIOTEK MEGASTORE v Brně kde otestují pár nových věciček. Pozvánka zde.
Vaši PROXIMITY

1. 10. 2013 / SINGL a VIDEOTRACK Playing God

Milí fans,
ať se to zdá nebo nezdá PROXIMITY, usilovně pracují na nových skladbách a co nevidět vypustí do éteru první singl z připravované desky ve formátu HD video. Bude to první officiální videoklip v historii PROXIMITY. Song nese název Playing God a pojednává o problému jak si někdo snaží hrát na pána Boha a rozhoduje za nás. Taková současná epidemie nebo virus. Režie se chopil mladý talentovaný Radim Věžník z kapely Rattle Bucket a zvolil interiéry více než zajímavé. Má to teď plně ve svých rukou a PROXIMITY mu už teď děkují za velkou trpělivost ! První fotogalerii z natáčení můžete již prohlédnout na FACEPROXBOOKU.

god2

26. 08. 2013 / ECHOES – NOVÝ MATERIÁL BUDE PECKA!

Hledáte a nenacházíte? Tak to jste ještě neměli tu čest s pražskými PROXIMITY. A kudy že vedou jejich cesty? No přece fúzí metalové moderny, core vzteklosti, samplů a v neposlední řadě silnými melodiemi. Tak jako na severu drtí struny Soilwork a In Flames, drtí je podobně u nás PROXIMITY. A drtí je hodně slušně. O všem možném i nemožném jsme krátce pohovořili s kytaristou Martinem Fialkou. Ještě váháte? Vážně nemusíte. Více zde.

prox2013